Binaries ropy będzie wpływ Raporty

Doniesienia o wybuchu w Arabii ropociągu wywołały pewne szybkim tempie ruch cen tego surowca. Po raz pierwszy od maja, ceny ropy www.opcjeonline.com wzrosły ponad $ 110 A baryłkę. Choć urzędnicy tego kraju starannie sformułowane uwag sugerować, że obiekty naftowe nie zostały naruszone, to nie wiadomo, czy jest to cała prawda jak dotąd. Rurociągi, które były podobno uszkodzone kłamstwo w mieście Awwamiya.

Nawet wiadomości złamał się w Nowym Jorku w czwartek po południu, kontrakty naftowe wzbogaconej krótko, a następnie osiedlił się po raz kolejny na poziomie niższym niż $ 109 poziomów cen. Binary przedsiębiorcy powinni zwrócić szczególną uwagę na tych wydarzeń, jeśli są one „inwestowane” w tym towarem.

Pogłoski może okazać się niebezpieczny

Phil Streible, o towary broker w Chicago uważa, że raport nie jest do końca prawdą. Wskazuje on, że pogłoski mogą być bardzo opcjeonline niebezpieczne, zwłaszcza gdy dotyczą one bardzo wrażliwe towary, takie jak olej. W międzyczasie, w dążeniu do utrzymania rzeczy pod kontrolą, Arabia MSW wydało oficjalne oświadczenie mówiące, że pożar w pobliżu rafinerii Ras Tanura nie wpływa na instalacje naftowe w okolicy. Pogłoski o sabotażu były również rozwiane przez oficjalny rzecznik.

Jednak interwencja międzynarodowa już nastąpiło w http://www.opcjeonline.com/topoption/ napiętej sytuacji w tych częściach w postaci USA na eskalacja ostrzeżenia o przyłączeniu ręce Izraela przeciwko Iranowi. Biorąc pod uwagę, że wojna pomiędzy wolnym ogniu Saudyjskiej i Iranu ta interwencja może pokolorować ten odcinek też. W rzeczywistości, eskalowane ostrzeżenia pomógł zwiększyć ropy przyszłych cen na rynku amerykańskim. 

Wysoce niestabilnym rynku

Według CE biuletynu rynku towarem tylko Biuletyn Barratt za Oto zdjęcia rzekomy wybuch i efekt nowości na ceny ropy wskazuje jak lotna segment oleju. Cena trwałość i wahania cen są w dużym stopniu zależne od wydarzeń społeczno-ekonomiczno-polityczne na Bliskim Wschodzie, powiedział.

Dla tych, handel binariach naftowej, są hotspoty oglądać. Obecna sytuacja jest tak napięta, że nawet drobny incydent może śnieżki w pełni dom rozwiniętego manewru wojskowego w tej części świata. A jeśli tak się stanie, ceny ropy na pewno się wpływ dramatycznie.

 

Comments are closed.